Možnosti doručenia:Predávajúci zabezpečuje dopravu tovaru v rámci Slovenskej republiky spôsobom, ktorý si kupujúci vyberie z ponúkaných možností v objednávke:

 

 1. kuriérskou službou Slovenskej pošty (možnosť doručenia na najbližšiu poštu alebo na adresu kupujúceho)

 2. Slovenskou poštou ako balík (možnosť doručenia na najbližšiu poštu alebo na adresu kupujúceho)

 3. osobný odber – iba po predchádzajúcej dohode s predávajúcim prostredníctvom emailu alebo správy cez zákaznícku podporu na
  https://praveoleje.sk/sk/kontaktujte-nas.
  UPOZORNENIE: Osobný odber poskytujeme len v ojedinelých prípadoch a pokiaľ je to v našich časových možnostiach, na žiadosť zákazníka. Tovar je možné prebrať v Bratislave alebo v Nededzi. Po dohode o osobnom odbere pre Vás aktivujeme túto možnosť vo vašom zákazníckom účte na stránke praveoleje.sk. Následne po aktivácií si budete môcť zvoliť Osobný odber ako jednu z možností doručenia.Cena za dopravu tovaru je nasledovná:

 1. dodanie kuriérskou službou Slovenskej pošty na adresu kupujúceho je 5,57 € vrátane DPH. Pri objednávke nad 85 € je dodanie zdarma.

 2. dodanie kuriérskou službou Slovenskej pošty na poštu je 4,28 € vrátane DPH. Pri objednávke nad 85 € je dodanie zdarma.

 3. dodanie Slovenskou poštou ako balík na adresu kupujúceho je 4,82 € vrátane DPH. Pri objednávke nad 85 € je dodanie zdarma. Max. hmotnostný limit je 10 litrov, resp. 10 kg.

 4. dodanie Slovenskou poštou ako balík na najbližšiu poštu je 3,78 € vrátane DPH. Pri objednávke nad 85 € je dodanie zdarma. Max. hmotnostný limit je 10 litrov, resp. 10 kg.

 5. osobné prevzatie v mieste pre osobné odbery predávajúceho je bez poplatku, avšak osobný odber je možný iba po individuálnej dohode medzi predávajúcim a kupujúcim.

Tovar na dobierku neposielame.