O nás

Spoločnost Muth s.r.o., ktorá prevádzkuje obchod PraveOleje.sk vznikla v roku 2015 a pôvodne sa zaoberala iba poskytovaním IT služieb.

Našim koníčkom však sú už niekoľko rokov autá a technika a aj preto v nás stále driemala myšlienka rozbehnút v rámci firmy niečo, čo pre nás bude viac hobby ako práca. Impulzom bola neistota pri nákupe olejov na internete pre naše autá, ktoré si svojpomocne servisujeme. Vždy sme mali určité pochybnosti, a to najmä z dôvodov:

- často podozrivo nízke ceny olejov na internete

- dostupnosť typov balení, ktoré oficiálne výrobcovia oleja na slovenský trh nedodávali, avšak v slovenských eshopoch ich bolo možné kúpiť

- dostupnosť značiek olejov, ktoré výrobca výhradne nedodával nikde inde, okrem siete autorizovaných servisov a dodržiavanie tohto pravidla  striktne kontroloval - napriek tomu boli tieto oleje za nízku cenu predávané na internete.


Oslovili sme preto priamo výrobcov a oficiálnych distribútorov s myšlienkou rozbehu nášho eshopu. Naši zákaznící môžu nájsť na stránke Naši dodávatelia zoznam jednotlivých značiek olejov a dodávateľa, od ktorého túto značku odoberáme.

U nás nemusíte mať žiadne pochybnosti o pôvode oleja pre vaše auto!